Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy każda z was depiluje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-06, 12:25   #31
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Cytat:
Napisane przez kawunia
Dziewczyny, szczerze mowiac troche sie wam dziwie
Wszystkie mowia, ze boli, ze na drugi dzien robia sie kaktusy itd, czy zastanawialsycie sie czy takie golenie ma sens ??
Prosze nie mowcie mi, ze tylko dla hygieny?? Czy jezeli ja sie nie gole, nie golilam i ni bede golic znaczy ze chodze brudna i smierdzaca ???
Na wasze opinie mja wplyw media, nie dajcie sie zwariowac.
Polecam przeczytanie "Monologu Vaginy "

Mam nadzieje, ze nie bylam zbyt zlosliwa ale niektore wypowiedzi troszke mnie rozdraznily.
Dla zaspokojenia ciekawosci gole wlosy pod pachami i na nogach.
moja droga, monologi wiginy przeczytałam zanim jeszcze ta ksiązka ukazała się na polskim runku.

nawiązując do dziewczyn- jak je boli to ich sprawa- ja bym się na takie coś nie zdecydowała, ale golenie sie maszynką (taką z ostrzem) nie jest bolesne i ja tak robię.
niestety nie jest trwałe, i stąd ten "kaktus", dlatego pytam o inne metody.

ale nawiązujec do twojej wypowiedzi to wątpię czy decyzja o goleniu się jest wywołana wpływem mediów. każda osoba podejmuje taką decyzje samodzielnie.
a takie pytanie: czy golisz nogi, pachy? bo jagby nie było to media wykreowałi ideę golenia nóg i pach...

wiem ze w książce był motyw kobiety ktora była nieszczesliwa w związku i ogoliła się na proźbę mężą, a póżniej ją wszystko piekło i swędziało, a ona czuła się jak mała dziewczynka. ale nie uważasz ze sama dałaś sie wmanipulwać? myślisz ze wszystkie bohaterki książki się nie golą? tylko ta jedna raz spróbował i do dzis załuje...

Cytat:
Napisane przez M42
nie slyszalam w mediach nic o goleniu cipki :P
dobre zabiłaś mnie tym hasłem

ps.no chyba ze ktoś ogląda erotyki na polsacie

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-02-06 o 12:59 Powód: post pod postem
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując