Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 21:33   #24
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Wszyscy którzy chcą schudnąc ok. 5 kg ZAPRASZAM!

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość
Tak w nieograniczonych ilościach. Chociaż znalazłam także taką stronę gdzie były podane jakie owoce i o której... no ale myślę, że nie ma różnicy ponieważ owoce nie są tuczące i nie mają tłuszczu...
a te 4 kilo no to dziewczyny pisały, że po 3 dniach 2 kilo spadało... tylko, że wiesz, trzeba uważać na jojo, więc w pozostałych dniach kiedy nie jesz samych owoców, nie można jeść słodyczy i innych mega tłustych posiłków.
Wydaje mi się, że to poskutkuje, no ale zobaczymy. ;D
zaczynam od jutra będę relacjonować ;D

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

aha no i oczywiście ćwiczenia do tego, bez nich ani rusz!
No to niezła ta dietka W owocowe 3 dni 2 kilo, bosko!! Faktycznie w te pozostałe dni trzeba się będzie bardzo pilnować, ale może się uda A ćwiczenia to się rozumie, oczywiście Ja może też spróbuję, miałam robić dietę jogurtową, ale ta też brzmi kusząco Od jutra nie mogę, bo będą goście i dziś zrobiłam ciasto, więc też muszę zjeść, ale od piątku... Kto wie, może zacznę w piątek. Hmmm. Jeśli faktycznie mogą to być nieograniczone ilości to w sam raz dla mnie. Poszukam jeszcze na necie co piszą na ten temat. A Tobie życzę powodzenia skoro zaczynasz tą dietkę

Cytat:
Napisane przez nelii Pokaż wiadomość
witam wszystkie kobietki też chciałabym się do was przyłączyć

też mam 158cm i ważyłam 55kg ale udało mi się już zrzucić te 2kg tak na początek chce stracić jeszcze co najmniej 5 kg żeby bez wstydu wyjść na plaże w nowym kostiumie

mam nadzieję że mi się to uda mam jeszcze miesiąc

życzę powodzenia wszyskim dziewczynom
A no to fajnie, że udało Ci się już ruszyć z wagą w dół. Ja też mam jakiś miesiąc-moim marzeniem jest 44 kg, ale jakby było chociaż te 48kg to i tak byłoby już dobrze, bo w bikini jakoś trzeba wyglądać...
na pewno Ci się uda! 3mam kciuki Mam nadzieję, że u mnie też waga ruszy w dół, planuję zacząć jakąś dietkę.

Edytowane przez Oldziunia
Czas edycji: 2009-06-24 o 21:37
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując