Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-20, 20:34   #2568
Chaaiir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 90
GG do Chaaiir
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Chaair ta gąbka Syrena to antycellulitowa gąbka z Rossmana. Jest hardcorowo- ostra, ale mozna się przyzwyczaic po paru razach i potem masaz nia to czysta przyjemnosc Ja uzywam jej w celu ujedrnienia glownie, no i zeby mi zmniejszyla widocznosc rozstepow.

Mleko naklada sie na twarz na noc, albo w dzien i czeka do zaschniecia. (Przeciera sie twarz zwilzonym wacikiem). Mleko dzieki zawartemu kwasowi mlekowemu oczyszcza i rozjasnia cere. Ja stosowalam go kiedys, ale nieregularnie, balam sie, ze mi wysuszy skore.

Mocznik mozna kupic przez internet na mazidlach chyba, jest, za 1.88, w aptekach jest na recepte, ale mozna poprosic o wypisanie lekarza.
W aptekach dostepne sa preparaty z mocznikiem, np. Oxedermil, wpisz w KWC "mocznik" to Ci wyskocza jeszcze inne.

Ja dzis wyprobowalam ten Oxedermil z 30% mocznika do skory z nadmiernym luszczeniem (nie mam takiej) ale stosuje go na piety i przesuszona skore na plecach i lydkach i rzeczywiscie, po 2 uzyciu (wczoraj wieczorem i dzis rano) skora jest ewidentnie nawilzona!

Hyseac, Uriage dzis tez wyprobowalam, konsystencja podobna do Antheliosa AC LRP, zapach mi sie podoba no i z wchlanianiem tez calkiem ok Moze sie na niego przezuce, bo jest tanszy od Antheliosa, ma wyzszy filtr i mam nadzieje, ze sie sprawdzi w dalszym uzytkowaniu
Znalazłam Cerkobalm z 10 % zawartością mocznika... Wystarczy ,czy zainwestowac w coś większego?
__________________
Świat jest mały...Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku
Chaaiir jest offline Zgłoś do moderatora