Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-18, 20:56   #4909
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez agatasw1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje krem pod oczy taki na cienie co polecacie?
miałam HR ale cena jak dla mnie za duża ,a krem cudów nie czyni
ale przyznam się troche pomógł
Ale Tobie chodzi o bazę pod cienie??

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
no właśnie wszystko robi
ma idealną szczotę, taką duuużą, która fajnie wyciąga rzęsy, są dłuższe i mocno pogrubione, to wszystko jedną warstwą tuszu. moje rzęsy same z siebie są wywynięte, więc nie umiem stwierdzić czy mocno podkręca czy nie. dużo komplementów nazbierały moje rzęsy, gdy się nim malowałam. na pewno nie jest to tusz dla każdego, opinie ma raczej średnie. i rozumiem, że niektórzy są nim rozczarowani-jeśli ktoś ma baardzo krótkie rzęsy, ewentualnie preferuje delikatne podkreślenie rzęs, to będzie rozczarowany.
bardzo lubię jego konsystencje-taka czarna maź. w dodatku jedno opakowanie starcza mi na prawie pół roku codziennego malowania.
jakiś czas temu obraziłam się na jego cenę w sklepach i szukałam czegoś podobnego jeśli chodzi o efekt i trwałość na rzęsach. niby znalazłam pare dobrych tuszy, ale do tego wszystkim jest daleko póki co - tak "wymodelować" rzęs nie umiem żadnym innym
Brzmi cudownie Ja mam dosyć proste rzęsy, średnio gęste i długie... potrzebuję czegoś głównie wydłużającego modelującego
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora