Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-24, 13:11   #4682
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja dawno, dawno miałam taki niebieski peeling Clearskin i to był mój ulubiony peeling. Później chyba go wycofali wiec obraziłam się na Avon. Teraz zobaczyłam ponownie i postanowiłam sprawdzić czy to czasami nie mój ulubiony peeling w nowej tubce. Na pewno różni się kolorem ale drobinki i działanie ma moim zdaniem takie samo.
Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
mam wszystkie 3 co do nowego-zielonego-chłodzi, podobnie jak poprzednia wersja i ma mnóstwo drobinek, jak wersja niebieska-praktycznie same drobinki w gęstym kremie są one nieco twardsze(), takie jakby z łupinek orzecha jak w peelingu St.Ives i bardzo dobrze ścierają; jest go mniej ale myślę, że będzie bardzo wydajny, bo na raz niewiele używam co do peelingu C. prof-ja go raczej traktuję jako uzupełnienie mycia-najpierw żel a potem on-dobrze odświeża ale już z suchymi skórkami na nosie sobie niekoniecznie radzi. za to eliminuje pryszcze

EDIT: porówanałam skład zielonego peelingu z niebieskim z KWC: ma identyczny skład, tylko składniki przy końcu nieco poprzestawiane no i ma dodatkowo wyciągi z oczaru i eukaliptusa i oczywiście mentol
To super. Dobrze wiedzieć, tak na przyszłość

Ms. Torres: czyli ten profesjonalny jest delikatniejszy ale za to ma lepsze działanie antybakteryjne?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując