Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-16, 16:09   #3760
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście jak się umaluje tymi cieniami oko to jest dosyć mocno podkreślone Dziękuję za życzenia, jak tylko się pozbieram robię makijaż ze specjalną dedykacją

Niestety nie mam tego Fluidline, mam tylko PP w kolorze Imaginary
Z tym PP chciałabym zrobić jakiś makijaż, chyba tak najfajniej będzie się prezentował... A co do MSF to mam jaśniutki Lightscapade, a dla porównania mogłabym zrobić swatch w zestawieniu z Porcelain Pink



Dorciu gratuluję nabytków Co do Bare Canvas, ja uwielbiam ten kolor. Tylko te ''farbki'' mają tą wadę, że dosyć szybko schną i to opakowanie się tak nieestetycznie deformuje. Generalnie dużo bardziej lubię Paint Poty, mój ulubiony to Chilled On Ice. A tak nawiasem mówiąc jeżeli szukacie czegoś w stylu PP to polecam bardzo fajnie cienie w kremie Bobbi Brown. Mają podobną formułę i bardzo ciekawą paletę kolorów

Z nowej kolekcji Pro Longwear uwielbiam pomadki, a raczej pomadkę, bo na razie mam jedną... W ogóle jestem zachwycona efektem kredka do ust + pomadka z tej linii, usta wyglądają naprawdę apetycznie, a kolor utrzymuje się znacznie dłużej
Musze rozgrysc tego painta
Paint poty uwielbiam, ale nie mniej kocham wlasnie te cienie w kremie Bobbi Brown Mam chyba z 8 i sa bardzo podobne do Paint Potow, z tym,ze drozsze
A co myslisz o blyszczykach Pro longwear?
Jakos te pomadki (kolory) pro longw.. mnie nie powalily..
Zapomnialam obejzec kolorki standardowe, bo to jak wygladaja i trzymaja sie na ustach bardzo mi odpowiada

Chyba pochwalilam ten klad Lady Grey za szybko..
Nie pasuja mi te cienie..
Jakos nie moge ich tak polaczyc ,zeby nie zrobily mi szarej plamy na powiece..
Cos jest w nich nie tak..
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora