Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-16, 20:40   #3772
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wedle życzenia
Imaginary to bardzo ciekawy odcień. Według opisu jest to ''sczerniały granat'', a na pierwszy rzut oka w słoiczku wygląda na ciemny głęboki fiolet... Na skórze przy dokładnych oględzinach jest to rzeczywiście jakby granat położony na takiej czarnej przydymionej bazie z fioletowym połyskiem (zawiera drobne iskrzące fioletowe / różowe drobinki). Atramentowy to bardzo dobre określenie na ten odcień

Załączam zdjęcie Imaginary w świetle dziennym i lampy błyskowej.

Po za tym porównanie Lighscapade, od lewej: Rhapsody In Two, Lightscapade, Porcelain Pink, Rose Ole.

Lightscapade zdecydowanie różni się barwą od Porcelain Pink. Ten pierwszy jest perłowo-złoty, drugi ewidentnie różowy ze złotym połyskiem

I jeszcze na dokładkę szmineczka Pro Longwear Sweet Ever After razem z kredką do ust Staunchly Stylish. Moim zdaniem świetne kolory, idealne na jesień. Sama nie byłam początkowo przekonana do tych szminek, gdyż z wyglądu wyglądają standardowo, efekt dopiero widać na ustach, twarz nabiera zupełnie innego wyrazu, a usta są zmysłowo podkreślone. Bardzo fajna, kremowa formuła i satynowy, bardzo dyskretny połysk połączony z doskonałym kryciem. Dla mnie świetne kosmetyki
Nevado, jesteś nieoceniona
Po Twoich swatche powoli odechciewa mi sie MSF, zachciewa szminki Pro Long, ale to musiałabym dobrać osobiście, bo w ciemno trudno trafić z kolorem.
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Wróciłem i powoli ogarniam wątek,
puki co znowu ogarnąłem resztki po Berlińskie i nowego domku szukają:
- nowa pomadka Prolongwear Good To Go
Po ile to by było?
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ała, jakie ładne! Myślałam, że zapoluję na tę czwórkę tylko dla koralowego odcienia, a tu widzę, że pierwsze 3 na pewno się przydadzą, ostatni coś buras, ale zobaczymy jeszcze. Tak czułam, że Angel się zapowiada bosko. Kryśka temptaliowa właśnie też wstawiła swatche, na oku u niej mi się nie podoba, za różowo (ona w ogóle dziwne ma te makijaże, no nie?), ale kolory same w sobie niezłe, ten buras u niej to taki grafitogranat, niezgorszy nawet. Fluidline Ash Violet wygląda u niej zniewalająco, ciekawe, jaki będzie na okach.
No powiem, ze Angel mnie zaskoczył pozytywnie i zauroczył i powoli się sklaniam raczej ku niemu, niźli Parlor, aczkolwiek w tym ostatnim strasznie mnie kręci ten jasny kolorek i brąz
Też mi jakoś średnio podchodzą makijaże Cristiny
Ale patrząc na jej zdjęcia odechciało mi się Ash Violet Chyba mi wystarczy Midnight Blue
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora