Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-07, 18:44   #3485
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Mój bardzo słabo pachnie, a na skórze to na bank tego nie czuje. Ja najpierw nakładam róż z VL, a na niego ten rozświetlacz i jest super. Nigdy nie używałam matowego różu Muszę mieć błysk na polikach. Ale ja to ogólnie sroka jestem

Ktoś pytał o znaki rozpoznawcze. Jak zobaczycie po 9 grudnia wysoką, ciemnowłosą dziewoję pod Douglasem w ZT i na dodatek będzie miała minę jak pedofil na placu zabaw to właśnie będę JA

No to Plinuś, pojechałaś po galotach! Oplułam przez Ciebie monitor (swoją drogą zdarza mi się to coraz częściej na tym wątku- ostatnio rechotałam się jak szalona z Placuszków, które niesie nam NiosęWamPicie)


Co do bling bling to też bardzo lubię, bo taka już ze mnie maniaczka wszystkiego co ładnie połyskuje Dlatego kupując kolejny rozświetlacz wmawiam sobie (dając przy tym automatyczne przyzwolenie na kolejny do kolekcji), że przecież zużywam namiętnie

No i ja też dosłownie przed chwila położyłam na swoje pazurki where is the party? Tak, że Plinuś high five! (tak na marginesie, to jestem chyba jakaś walnięta, bo siedzę teraz i obracam swoje paznokcie pod różnym kątem, co by efekt duo chrome zobaczyć)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora