Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-25, 09:55   #131
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Witam
Chciałabym się dowiedzieć co można zrobić żeby troszkę wypłukać kolor... niestety byłam głupia 2 lata temu i zafarbowałam włosy na czarno... mało tego kolor trwały. Może i ładnie mi z tym czarnym tak wszyscy twierdzą, ale nie chce na razie niszczyć włosów a najlepiej wrócić do naturalnych - ciemny blond. Pomóżcie ! Co mogę z tym zrobić, bo jak nie farbowałam 3 miesiące to dziwnie to wyglądało ;x Jakieś sposoby na zdjęcie powoli farby ale broń Boże dekoloryzacja... włosy mam słabe, wypadają więc potrzebuje jakiejś łagodnej metody.
Pozdrawiam
hah dobra wiadomosc? zeby soda (jak sie odwazysz) Ci nie splatala wlosow to dodaj jej do szamponu naloz na wlosy i posiedz troche potem splucz, umyj wlosy i zakwas np octem jablkowym albo sokiem z cytryny ja wczoraj trzymalam godzine, dzisiaj pol i mam zebre na glowie bo nie nalozylam tego na wszystkie czarnuchy sporo odzywki i nawet mi nie wysuszylo wlosow tylko troche poplatalam

EDIT: jak juz Kokaina wspomniala to na dluzsza mete wysusza ja juz wiecej nie robie bo wlasnie sie przystawiam do ombre
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-06-25 o 09:56
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora