Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-06, 20:06   #61
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Maluszki pożegnały nasze brzuszki Mamusie Lipcowo - Sierpniowe 2013

Jestem!
Rety to już odchowalnia

Cytat:
Napisane przez Charlize89 Pokaż wiadomość
Melduję się i ja...w dodatku mega wku.rwiona na TŻ.

Pacan jeden dostał dzisiaj 500 zł mandatu, a za co? Zaparkował na miejscu dla inwalidów.
Aż się poryczałam jak mi to powiedział, bo u nas z kasą krucho i on o tym wie i zawsze z czymś wyskoczy. Rozsadza mnie ze złości.

Prędzej się przy nim garbu dorobię niż do jakiegos ładu finansowego dojdę.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Witając się na odchowalni umiemy śmiać się na głos!!!!

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Ooo nowy wątek

Niestety nie dam rady (chyba) nadrobić poprzedniego, mamy problem z Franiem Nie chce jeść, a mianowicie, widać, że głodny, rusza główką w poszukiwaniu smoczka, to dostaje butle zassa chwilę i płacz, wypluwa i koniec. Uspokoi się i to samo i tak potrafi jeść pół godziny, a w tym czasie wiele nie zje, a potem oczywiście to co zostanie to już mleko się nie daję... Umówiłam się już do pediatry w poniedziałek, ciekawe jak przetrwamy weekend
A może to coś z uszkiem?

Rockyy super, że ziarnica się zmniejszyła I coś jeszcze miałam Ci napisać, ale nie wiem co

My byliśmy na spacerku, miał być krótki, ale wyszedł 1,5 godzinny miły spacerek Uwielbiam chodzić na spacerki z TŻ
A dziś po południu pierwszy raz padłam z Małym i spałam z godzinę! I nic mi nie przeszkodziło
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora