Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przeszczep skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-15, 21:09   #5
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: przeszczep skóry

Cześć. Nie wiem czy wypowiadam się na odpowiednim forum, jeżeli nie to przepraszam i proszę o przekierowanie

Mam 18 lat. Gdy miałam 1,5 roku zciągnęłam na siebie kubek z gorącą herbatą. Miałam oparzoną klatkę piersiową, ramię, kark, twarz i szyję. Lata zabiegów przyniosły całkiem zadowalający efekt jednak na ramieniu pozostała blizna po oparzeniu 3 stopnia. Blizna jest koszmarna. Zajmuje całe ramie i kawałek szyi. Jest pomarszczona i niestety bardzo wrażliwa na promienie słońca. Samego wypadku nie pamiętam, ale ta blizna towarzyszy mi praktycznie przez całe życie i jest ona dla mnie ogromnym problemem. Mam przez nią straszne kompleksy, staram się to ukrywać, ale znalezienie ubrań zakrywających takie blizny jest trudne.

Bardzo bym chciała usunąć tę bliznę. Wiąże się to oczywiście z operacją plastyczną, ale zastanawiam się czy taka operacja jest w ogóle możliwa ? Czy skóra się przyjmie i czy nie będzie tego widać ?
Proszę o odpowiedź
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując