Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-14, 18:43   #4990
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Liv87, aniyam
Ach, te fioletowe strony.
Prawie jak fioletowe krowy, trudno się im oprzeć.

Liv87
O tak. Pochłaniająca lektura.
Film też ciekawy, klimatyczny, ale za dużo "miłości", za mało "obyczajowości". Sam obraz Scarlett "nieco" przekłamany.

Zuch dziewczyna! Gdyby nie jej siła, charyzma i spryt...bohaterowie padliby jak muchy zatopieni w konwenansach i złudzeniach. Oprócz kilku wyjątków. Dwie sprzeczności. Inteligentny, intrygujący Rett i ciepła i serdeczna Melania.
To co mogę S. zarzucić, to nazbyt chłodny kontakt z synem. No a reszta. Cóż. To przecież Ashley dawał jej nadzieję. Wbrew pozorom to ona nie ganiała za nim bez powodu. Never- bez sprośnych myśli proszę, tutaj nie o miecze chodzi.

Ale...15 lat już minęło jak sięgnęłam po książkę, a z pamięcią tak jak i ze wzrokiem. Pozostają jedynie, wrażenia i wspomnienia. A fakty??? No cóż. Rzecz drugorzędna.



Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
biednas. Zapraszam do mnie. Nakarmie
Za daleko.
Nogi bolą.
Dorzucisz???
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no właśnie cały problem polega na tym że miałam to zrobić wczoraj ale przełożyłam na jutro czyli na dzisiaj i jest klops bo już nie mogę tego przełożyć znowu
ale ale ale - przecież my tu wieczną głupawkę mamy więc nie wróże Twojej misji powodzenia
Uwaga luźno myślę czyt. bredzę.
Logicznie rzecz biorąc jeśli przełożyłaś coś z wczoraj na dzisiaj, to dzisiaj możesz przełożyć na wczoraj. Trafiając do punktu wyjścia, można śmiało, bez wyrzutów działać dalej.

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2016-01-14 o 18:49
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora