Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-03, 07:04   #3871
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: USUWANIE ÓSEMEK, SZPARY I INNE PROBLEMY Z ZĘBAMI/ ZE SZCZĘKĄ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cegielk Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, założyłam nowy temat, ale chyba niepotrzebnie...
Chodzi o to, że jestem młodaa, a niedługo wyląduję ze sztuczną szczęką... W dzieciństwie miałam mega problemy z zębami, ze zdrowiem no i teraz wyszło. musiałam usunąć połowę zębów z górnej szczęki i 5 z dolnej. nie było wyjścia... No i w górnej została mi jedynka, którą też trzeba usunąć. Jestem umówiona na wizytę i od razu na założenie protezy natychmiastowej na wszystkie ubytki na górze, na dole tego praktycznie nie widać bo to zęby z tyłu. Najpierw zdecydowałam się na górę, ale boję się, ze nie będę potrafiła się przyzwyczaić. To jest tylko na jakiś czas bo później planuję zrobić mosty, ale jak na razie nie ma wyjścia bo inaczej musiałabym chodzić bez tej jedynki... Myślicie, ze będzie bardzo ciężko przywyknąć? Dużo pracuje głosem i nie wiem czy będę potrafiła normalnie mówić dodatkowo nie mam chłopaka, ale jestem umówiona na randkę jakieś kilka dni po planowanym zabiegu... Boję się, ze nie dam rady, albo, że on się zorientuje... Wiem, że to tymczasowe rozwiązanie na góra kilka miesięcy, ale okropnie się boję co mi poradzicie? W sumie lepiej coś takeigo niż chodzić bez zębów, ale mimo wszytsko to mnie przeraża...
Pierwsze dni pewnie będą ciężkie, ale później się przyzwyczaisz. Randkę przełożyłabym o kilka dni/tydzień, tak dla pewności
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując