Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-02, 13:48   #3877
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: USUWANIE ÓSEMEK, SZPARY I INNE PROBLEMY Z ZĘBAMI/ ZE SZCZĘKĄ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Hej Piszę z prośbą o radę. Wiem, że najlepiej skonsultować się z chirurgiem, ale nie mam takiej możliwości (wyrywałam ósemkę w innym mieście) w tej chwili. Tydzień temu wyrywałam dolną ósemkę, miało się skończyć na rozcinaniu dziąsła, szwach itp., ale udało się bez. W drugiej dobie ból był już niewielki, ale od trzeciej jest coraz gorzej Ból promieniuje do ucha już. Biorę ketonal (a minął już tydzień od zabiegu), robię płukanki z szałwi. W czw. wyrywam kolejną ósemkę i dopiero wtedy mogę zasięgnąć opinii chirurga. Czy to może być suchy zębodół czy jednak (oby...) ten ból jest jeszcze normalny?
Jak Ci się nasila ból to może być suchy zębodół, a płukałaś jamę ustną, piłaś przez słomkę itd przez pierwsze parę dni? Generalnie jakieś czynności, które mogły wypłukać ten skrzep, bo wtedy będziesz miała bardziej jasną sprawę.
Trwa to już tydzień, nasilający się ból jest ok (jakkolwiek to brzmi ) ale pod warunkiem że ustępuje parę dni po zabiegu a tu jest kompletnie na odwrót. No więc proponuję wizytę u chirurga, możesz iść do jakiegokolwiek,powinien to przepłukać i dać tabletkę jeśli to jest to
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując