Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-24, 10:02   #4623
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
POZOR!
Za komplementy odnośnie przyrostu wstawiam paznokcie w negliżu. To nie jest ich pierwszy występ nago jednakowoż za każdym razem wstydzą się tak samo
Żółte jak zęby u menela


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
POZOR 2!

Cudeńko, które mam dzięki Pilarkowi
Efekt holo jest baaardzo intensywny- niestety pogoda nie pozwoliła mi na uchwycenie (1 zdjęcie to w pseudo-słońcu) ale mam jeszcze zdjęcia w sztucznym świetle! Paczcie:
jaka ona piękna i pomyśleć że miałam ją w swoich łapkach szkoda że jeszcze wtedy Pilar nie chciała się jej pozbyć

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
poprawiłam,bo kazałaś
o-oł ale chyba dobrze wyszło co? dziewczyny chwalą

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
też zawsze babcię?
mi nikt nigdy nie robił, jak babcia... chyba ją poproszę jak pojadę do niej następnym razem...
nie, ja mamę

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ale jaki? Wiesz coś więcej?
Sabb ma kontakt z jakąś tam drogerią i że niby gr ma problem z dostawą składników do nich i nie wiadomo czy i kiedy będą...

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość

W załączniku Edit: coś się nie wrzuca. Klik
śliczne

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
N
Dobra spamiary macie piaseczek YEN DZIĘUJĘ
No to tadam ( skróciłam pazurki i znowu króciaki ucięłam nożem rożek
ciut krótsze, ale nadal rewelacyjne

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nie potrafię nawet napisać co teraz czuję, więc tylko pokażę jaki dostałam prezent...
Edit: Wstał

z imieniem nie pomogę, bo pierwsza myśl to kokosek tak, to z gier dla dzieci

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość


Zastanawiałam się gdzie się podziewałaś

Noom, wolno im się rośnie i jeszcze rozdwojenia muszę spiłować w międzyczasie Ojjj nie będą szybko w swojej starej formie...

a w sumie nigdzie, ale miałam gościa na "wakacje" i nie miałam nawet jak zaglądnąć

Ale dobrze że w zasadzie co kilka dni będzie coraz lepiej, to motywuje no i zleci szybko

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość


To jest mój pierwszy udział w święcie pazurkomaniaczek, moje pierwsze mani na pewno nie będą trafne i idealne ale staram się jak mogę Niestety nie znam was jeszcze aż tak dobrze, mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej
genialne
swoją drogą mam w planie też coś kropkowego podobnego, ale jednak trochę innego
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora