Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki Mango - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 19:26   #24
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Witam w nowej części.

Mam ostatnio same problemy z Mango W poniedziałek otrzymałam paczkę w której brakowało sweterka. Okazało się że sweterka już nie ma na stanie i nie dołączyli go do zamówienia, a kasę zwrócą. Na dzień dzisiejszy jeszcze jej nie ma i nastawiam się na długi okres oczekiwania
Ale to nic....
Przymierzam dziś w MANGO sukienki i odbieram telefon od mamy, że przyjechał do mnie kurier z paczką z MANGO i trzeba za nią zapłacić (kwota dokładnie ta sama co przy poprzednim zamówieniu). Na szczęście mama była zorientowana w temacie nic nie płaciła i nie odebrała przesyłki.
Humor trochę mi się popsuł, dzwonię na infolinię a Pani po sprawdzeniu w systemie mówi, że MANGO żadnej paczki do mnie nie wysyłało i nic na ten temat nie potrafi mi powiedzieć....
Najwidoczniej mają w MANGO niezły bałagan, a wyprzedaż w tym roku jest mega słaba
Faktycznie, mają niezły bałagan w Mango

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
A ja mam taki problem, zwróciłam dokładnie 2 tygodnie temu stacjonarnie zamówienie z MO. I zacięła się drukarka, pani napisała mi na fakturze, że zwrot przyjęła, napisała swoje dane i podstemplowała. Kasy do dziś nie mam. Jechać do MO czy dzwonić na infolinię? Minęło już 10 dni roboczych.
Zadzwoń na infolinię i ich ponaglij ze zwrotem pieniędzy

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Zapomniałaś, że podczas wyprzedaży nie ma czasu na jedzenie ani kąpiele, trzeba czuwać!
Dobre
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora