Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-05, 23:05   #1599
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Miałam nadzieję, że to jakaś stara wersja, bo róż i korektor w lepszym opakowaniu... No niestety... Niby głupia zakrętka, a tak pomaga...

Tworazka, Rozumiem Cię, tylko że ja mam taki sam problem nie z podkładem, a korektorem. Prawdopodobnie jestem trochę oliwkowa, bo podkład mi pasuje. Ale korektor (medium)... Miałam nadzieję, że to będzie łady jasny neutralny beż. A wychodzi zielono. I nawet nałożony pod podkład wygląda fatalnie - nawet nie ziemiście/choro, a po prostu widać, że jestem zielonkawa. I nie mam pojęcia, co z tym zrobić, na razie go nie używam. Jeszcze popróbuję go w mniejszych ilościach ponakładać i to tylko na intensywne zaczerwienienia.

Wydaje mi się, że nie zrównoważysz zielonego chłodnym odcieniem. Żeby go zneutralizować, to chyba pomarańczą/żółcią zadziałać. Natural chłodny, beige podobno też chłodny, ciężko Ci doradzić. Właśnie spojrzałam na swoje podkłady (mam matujący i kryjący golden fairest), porysowałam na ręku, obok próbkę Twojego golden fair, rzeczywiście wygląda ziemiście, nawet przy jaśniejszych wariantach tej samej tonacji. Ale wpadłam na pomysł, żebyś dodała trochę poziomu fairest do fair. Wydaje mi się (ale zastrzegam, że oglądam teraz w sztucznym świetle, więc wrażenie może być mylne), że najjaśniejsze są troszkę bardziej żółte, może jakoś się wyważy. Ale z drugiej strony trochę go rozjaśnisz...
Próbowałaś Amilie? Tam mają więcej kolorów.
acom jest offline Zgłoś do moderatora