Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-14, 05:34   #3213
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Jaka ja jestem dzisiaj zła Od dwóch dni rozbiera mnie choroba, mam na zmianę cieknący katar i zatkany nos. Poszłam po 21 spać, zapomniałam nastawić budzika, TŻ oderwany całe życie od realnego świata też nie nastawił, wstaliśmy o 5:25. O 5:40 zrobił mi kawę (wtedy kiedy za chwilę powinniśmy wychodzić), zrobiłam sobie kawę w pracy, okropna jest bez spienionego mleka W domu się spieszyłam, upadłam na schodach i podarłam skarpetki z mopsem, które miałam dziś na sobie pierwszy raz. Mam zatkane uszy, nie czuję smaku owsianki i w ogóle chce iść do domu

---------- Dopisano o 06:34 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Reklamacja powinna być sfinalizowana w ciągu 14 dni, jeśli w tym czasie niemożliwa jest naprawa, powinni wymienić/oddać pieniądze.
Dzisiaj właśnie mijają dwa tygodnie jak złożyłam reklamację. W kolczykach odpadł tylko miś, którego wystarczy przykleić, a oni podali czas jakby co najmniej musieli tę masę perłową gdzieś szukać najpierw...
Ale jak pójdę do sklepu w poniedziałek, to mogę się pytać to to za jajca sobie urządzają, że każą mi tyle czekać?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując