Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 22:57   #248
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: najgorsze wizyty u fryzjera

takich przygd, jak wasze to ja nie mialam. az w szoku jestem. wspolczuje. jeszcze nigdy nie zdarzylo mi sie wyjsc zawstydzona z oczami calego miasta na mnie.

jedynie kiedy bylam nieco rozczarowana

- po obcieciu wlosow fryzjerka zaczela mi je suszyc podkrecajac na szotce. wlosy zrobily sie "falowane" i wywijaly sie w rozne strony, az moj eks sie podsmiewal ze mnie. dobrze ze mialam gumke pod reka i blisko mieszkalam. odrazu ulozylam tak jak chcialam

oczywiscie juz tam nie chodze i zaczynam tlumaczyc fryzjerom by mi nie wywijali ich tak podczas suszenia we wszystkie strony

- calkiem nie dawno byla moda (ciezko okreslic) na takie wystrzepione, mocno wycieniowane wlosy. widzialam kilka takich dziewczyn w tramwaju i w autobusie.
jak zauwazylam mala partia z samego czubka (tylu glowy) byla znacznie krotsza od dolnych parti (dawalo to efekt sterczacych pasm np tez nad kucykiem)

oczywiscie mi sie spodobalo i zachcialam takiej fryzurki, tzn wystrzepic tyl - zeby wloski sterczaly nad kucykiem. powiedzialam fryzjerce o co mi chodzi. a ona zaczela mnie strzyc (moze nie az tak bardzo krotko) ale na calej lini glowy. na koncu zajarzyla o co mi chodzilo i zrobila te sterczace wloski

nawet nie pamietam u kogo ja wtedy bylam
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując