Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica paznokci!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-31, 12:03   #120
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
Wizytę mam dopiero za 2 miesiące, ale pójdę w poniedziałek prosić żeby wcześniej przyjęła. Kiedyś byłam o kosmetyczki i nic na to nie powiedziała, jakby zdrowy paznokieć był. Tylko taki brzydki, że wstyd w niepomalowanych wychodzić Też nie wydaje mi się żeby to był grzyb, przeciez za taki okres czasu rozwinęło by się. A co Ci przepisywał? lub Ty stosowałas bez recepty?
Właśnie jestem tego samego zdania, że gdyby to grzybica to paznokieć po takim okresie wyglądał by strasznie paskudnie, i u mnie właśnie badania wykluczyły grzybice.
Sama stosowałam acifungin forte, nailexpert, dość długo je stosowałam.
Później udałam się do dermatologa no i przepisał mi (przed badaniem-dostałam środki na grzybice) - Polfungicid - mówił że to odpowiednik acifunginu tylko nie barwi paznokcia, i jakiś taki lakier ale go nawet nie wykupowałam bo był strasznie drogi 60 zł kosztował :/ no i w sumie dobrze zrobiłam bo grzybicy nie było.
Po zapoznaniu się z wynikami przepisał mi jak już wcześniej pisałam revalid - tabletki, na budowe skóry, włosów, paznokci oraz dermovate - płyn, w ulotce wyczytałam że to na stany zapalne skóry.
Jednakże po 2 miesięcznej kuracji, wykończeniu tego co przepisał nie widzę poprawy.

Wyczytałam coś o tym olejku herbacianym, muszę go kupić i spróbuję z nim, może zadziała
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując