Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-03, 14:42   #1885
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Dzięki dziewczyny fajnie pogłębić wiedzę jestem w szoku, przeglądam wlasnie zdjęcia i rzeczywiście, w kolorze czarnym mimo, że tak go lubię zupełnie nie widać koloru moich oczu a cera wydaje się bardzo jasna... O kilka wręcz tonów jaśniejsza niż np w pastelowym różu, w którym wyglądam nawet jakbym sie rumieniła, twarz wyglada tak promiennie, ale nie cukierkowo i sztucznie. Bardzo ładnie tez wyglądam w... Zielonym którego za bardzo nie lubię nosić, ale takim chłodnym zielonym, nie takim groszkowym tylko bardziej hm... Jasnym, ale chłodym. Wtedy widać tą zieloną część oka i włosy wydają sie jaśniejsze. Jeśli chodzi o biały to wkładam bardzo czesto białe podkoszulki na ramiączkach pod koszulę luźną, i nie wyglada to raczej źle. Nie posiadam zbyt wielu białych ubrań. Ładnie wyglądam też w kolorach: morski, niebieski chabrowy, szary (to dominujący kolor mojej garderoby), beżowy, jeansowy. Nie noszę w ogóle czerwonego, bardzo źle wyglądam w takim kurczaczym żółtym, pomarańczowym. W brązowym też się sobie nie podobam. Chyba że ciemnym ale nie w przesadnej ilości. Ale znalazłam np. fotkę w takiej jasno żółtej cytrynowej bluzce i pamietam że ją lubiłam jak jeszcze miałam naturalne włosy. Pózniej jak zaczęłam farbować to pozbyłam sie wszystkiego co żółte. Chyba poprzymierzam sobie dzisiaj jakies stare ubrania w rożnych kolorach dzięki dziewczyny!
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora