Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-18, 13:57   #1050
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja kupiłam wczoraj dwie farby do włosów. Miałam używać hennę ale niestety nie polubiliśmy się. To było moje drugie podejście i zapewne ostatnie. Uważam, że ważniejsze jest dobre samopoczucie niż używanie czegoś tylko dlatego iż jest naturalne, a robi nam kuku i wyglądamy źle.

Będę miała też sporo kosmetyków z wizażowej wymiany m.in Pat&Rub, Organique.
Ale to się nie liczy
Mam takie same podejście. Zresztą ogólnie nie jestem za używaniem bądź rezygnacją z jakiś produktów, bo akurat taka moda. Moim włosom służą silikony, więc nie mam zamiaru ich odstawiać tylko dlatego, że dużo dziewczyn pisze o ich złym wpływie. Tak samo z SLS... jak nie mam tego składnika to czuję się niezbyt domyta, więc dlaczego męczyć się z produktami które go nie zawierają? Wolę obserwować swoje ciało aniżeli modę i trendy

Nie mogę się doczekać Świąt i paczki od Chrzestnej. Jeśli uda jej się kupić wszystkie rzeczy o które prosiłam to wpadnie kilka ciekawych a przy tym tanich produktów. I akurat udało mi się tak trafić, że większość z nich jest akurat w promocji w niemieckim Rossmannie
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora