Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak się czesać/malować żeby krzywy nos wyglądał na mniej krzywy? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-08, 13:28   #4
Belet
Rozeznanie
 
Avatar Belet
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 564
Dot.: Jak się czesać/malować żeby krzywy nos wyglądał na mniej krzywy? :)

Dziękuję za odzew Dziewczyny
Grzywkę kiedyś miałam i mam z nią bardzo źle wspomnienia - szczególnie że, jak wspomniałam, mnie się włosy faluja raz bardzo mocno a na nieraz w ogóle ale im krótsze, a co za tym idzie lżejsze, tym grzywka żyła coraz bardziej swoim życiem doprowadzając mnie to szału ponadto prowadzę bardzo aktywny tryb życia i cenie sobie możliwość związania wszystkiego do góry, którą osiągnęłam niedawno dopiero (schodzilam z mocnego cieniowania).
Robiłam kiedyś zdjęcia w peruce z grzywką i na prosto i długą asymetryczna i rzeczywiście wyglądało to całkiem fajnie (ale nie wiem czy miałoby jakiś wpływ na nos) tyle że te włosy były proste - moje pójdą każdy kosmyk w inną stronę.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiasty43 Pokaż wiadomość
Poza tym zwróciłam uwagę na piękną cerę, tylko pozazdrościć
Bardzo dziękuję fakt-faktem, że akurat miałam w życiu szczęścia i nigdy nie napadly mnie problemy z cerą (poza cieniami /workami pod oczami dość często ale to już szukanie problemu na siłę )
__________________
"(...) bo nieważne co w twym życiu się dzieje
wiem, że człowiek jest lepszym gdy się śmieje(...)"
Belet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując