Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZAiKS, czyli kiedy, ile i czy wogóle trzeba
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-02, 12:27   #1
ffenix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34

ZAiKS, czyli kiedy, ile i czy wogóle trzeba


Witam jestem tu od niedawna i możliwe, że temat był poruszany, niestety go nie znalazłam....

Parę minut temu dzwoniłam właśnie do ZAiKS`a, by dowiedzieć się o wysokość opłaty i to co usłyszałam, mówiąc szczerze, wprowadziło mnie w zdumienie

Na początek napisze o co mi chodzi
W sierpniu biorę ślub kościelny, po uroczystości zaślubin będzie uroczysty obiad. Jako, że miejcem zaślubin jest Opactwo w Tyńcu, to i na obiad zdecydowaliśmy się też w Opactwie (mają tam całkiem fajne warunki). W uroczystości i obiedzie razem ze mną i TŻ bierze udział w sumie 15 osób, obiad będzie trwał pewnie nie dłużej niż 3 godziny, bo wszyscy jesteśmy spoza Krakowa a nawet województwa małopolskiego i nie planujemy noclegów, więc po obiedzie wsiad do samochodu i do domu.

Czyli przy założeniu, że jest to tylko obiad, który trwa do 3 godzin i bierze w nim udział 15 osób, a w tle ma być puszczona muzyka (z wiadomych względów tylko do słuchania a nie tańców), a konkretnie moje własne płyty zespołu/chóru Gregorianie - pani z ZAiKS`u poinformowała mnie, że należy uiścić opłatę w wysokości 83 zł

Kwota taka, to dla jednych będzie dużo dla innych mało, a dla innych w sam raz. Jednak biorąc pod uwagę czas puszczania muzyki, i ilość osób, moim zdaniem to dużo za dużo

A co Wy o tym myślicie?
Jakie są wogóle Wasze doświadczenia z instutucją ZAiKS?
Ile Wy płacicie, jeśli wogóle płacicie i przy jakich założeniach, jeśli chodzi o wielkość imprezy?
ffenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując