Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-03, 17:13   #10
kuba92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 56
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Dorosły już jestem. Czyli potrafię zarobić i umiałem zarobić od 13 roku życia. Nie to co nie którzy, że dają kieszonkowe samochody itp. Ja musiałem sam się dorobić. Wszyscy mnie uważali kiedyś, że ze mnie nic nie będzie. Ok powiedziałem przylecicie do mnie jednak wszystko się od wróciło a ja mam ich gdzieś. Za zdr oszczą mi wiedzy jaką mam. Czyli z niczego dorobiłem się 2 samochodów nie po 100zł tylko lepsze, komputerów itp.. Czyli myślę inaczej niż dzieciak. Bo dzieciak nic by nie załatwił a ja załatwię. Więc proszę bez obrazy. Takie nastały czasy w naszej kochanej polsce, że trzeba sobie radzić. Kto nie da se rady ten przegra!!! Czyli ja z dziewczyną przegrałem i muszę się pogodzić. Ale od wale jej numerek niech tylko ucichnie. Niech nie myśli, że jestem nie wiadomo jaki łosik. heh

Tylko na dzień dzisiejszy nie mam z kim się wygadać po rozmawiać, wyżalić się itp.. Jej za ufałem nikomu tak nie ufałem jak jej ale teraz wszystko zrozumiałem i ciężko będzie mi się po zbierać z tym wszystkim. Ale trzeba żyć dalej lub czekać na koniec świata!

Edytowane przez kuba92
Czas edycji: 2012-10-03 o 17:21
kuba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując