Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 06:58   #204
missMN
Przyczajenie
 
Avatar missMN
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Uczulenie na hybryde

Czesc. Mam identyczny problem po hybrydach . Rowniez po zelu. Ostatnio po polrocznej przerwie i zmianie produktow wyskoczylo mi to na kazdym palcu. Po 3 tygodniach tylko na dwoch ale jest rozlegle (wlasnie tak jak u Ciebie) i tylko na skorze po wewnetrznej striniepalca serdecznego i srodkowego jednej reki.

Nie pomaga nic, ani zyrtex ani hydrocortison. Skora piecze, jest bolesna w dotyku i zaczerwieniona tak jakby byla popwrzona.

Nie wiem czy to kwestia wycinania skorek (teraz ich nie wycinalam i lewa reka jest spoko, tak samo inne palce prawej reki) czy zelu. Po 1 zastosowaniu skora luszczyla mi sie z palcow i spod opuszkow pod paznokciem. Spryskalan ja zelem po opalaniu i jest nieco lepiej. Za 1 razen zauwazylam tez ze jak poprzebijam pecherze to skora zasycha, przestaje piec i pozniej schodzi. Wyglada to malo estetycznje. Dodam ze na stopach rowniez mam hybryde i wszystko jest ok. Tam skorek nie wycinalam. Nie wiem czy sprobowac za jakis czas jak skora sie zeegeneruje czy zupelnie odpuscic. Zamowilam wczoraj zestaw do pazokci jedwabnych, wiec moze sprobuje polozyc hybryde na nie.



Jezeli doszlas do tego, co powodowalo problem daj znac.

Pozdrawiam

MAGDALENA
missMN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując