Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyprosotowały mi się włosy. Co robić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-05, 11:33   #1
beribazu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Exclamation

Wyprosotowały mi się włosy. Co robić?


Drogie wizażanki,

Zawsze na głowie miałam mnóstwo drobnych sprężynek. Do czasu, aż nie postanowiłam zostać blondynką... Rozjaśniłam włosy farbą z Joanny, nie pamiętam już nazwy, ale wiem, że miała rozjaśnić włosy o 5-6 tonów.
Pomijam efekty rozjaśniania, ale.. moje włosy wyprostowały się Mam na głowie konkursowe pofalowane siano, a dawne loczki mogę oglądać tylko na zdjęciach.
Od czasu nieszczęsnego farbowania minęło już 1,5 roku, w tym czasie podcinałam włosy, zmieniłam fryzurę, nakładałam maseczki z Waxu i nafty z żółtkiem.

Kompletnie nie wiem co zrobić, by odzyskać dawne włosy. Gdzieś czytałam, że rozjaśnianie i farbowanie nie niszczy cebulek włosa - więc teoretycznie za jakiś czas (jak mniemam za wiele wiele lat) włosy powinny być jak dawniej.

Jednak czy któraś z was może mi pomóc? Dać jakąś radę? Zna jakiś środek zwiększający skręt? I czy któraś próbowała łykać kwas hialuronowy w tabletkach (ponoć dobrze nawilża, ale czy to pomoże spalonym włosom)?
beribazu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując