Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Początkująca stylistka paznokci żelowych.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-07, 13:38   #543
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Paznokcie zelowe

Ja tez robilam w salonie i to za drogie pieniadze i mialam poprzecierana plytke i na dodatek skaleczyla mnie przy spilowywaniu tipsow:-/ i jeszcze zaczely odpryskiwac po kilku dniach takze po tygodniu juz nie mialam zelu na paznokciach :-/ Normalnie robi mi przyjaciolka ktora uczyla sie na kumpelech i dopiero puzniej byla na kursie zeby dostac prace,i jak ona mi robi to mi sie pazury nawet 2 miesiace trzymaja bez uzupelniania ( bylam za granica i nie mial mi kto dopelnic ) . Nigdy nie przypalila mi plytki ani mnie nie skaleczyla ...
Ja zawsze mowie ze mnie gowno obchodza certyfikaty tylko czy ktos potrafi to robic czy nie ...Malo jest takich z certyfikatami itp co nic nie potrafia ?? Jesli ktos jest zdolny, uwazny i ma do tego smykalke to uwazam ze moze sam sie nauczyc i to glupota ze ten co po kursie to Ci krzywdy z paznokciem nie zrobi yhmmm oczywiscie a malo przypadkow wynoszenia grzyba z salonow ??
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268

Edytowane przez isKraMc
Czas edycji: 2009-10-08 o 15:27
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując