Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i trendy w makijażu lato 2010
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-21, 15:18   #74
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki i trendy w makijażu lato 2010

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dokladnie ... ale z drugiej strony co oni moga jeszcze w te piatki wcisnac ... albo powinni zmienic tego co zatwierdza zestawienia kolorystyczne bo istota ta ma chyba maly zastoj tworczy ...


ps. Urbanku GT juz zapakowane wybiora sie jutro na poczte
Mi sie marza jakas ladne pastelowe rozo-beze polaczone z pieknym glebokim granatem Tak troszke po marynarsku

ps. Twoje motylkowe gramy rowniez

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a te to juz ogolnie znane maniaczkom firmy ...
Jak widac, jeszcze nie wszystkich na wizazu dopadla Guerlenowa psychoza

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Zima, zima, zima, zima Kulki, kulki, kulki, kulki


---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------


Taaa, trzeba odkładać pieniądze na nowy brązer
Ja Ci dam zima Zima to sie ma skonczyc, bo juz mam dosyc ubierania sie na cebulke I nawet kulki mnie nie przekonaja do zmiany zdania Tym bardziej, ze nowe kulki juz sa

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aha, no jakoś nie zauważyłam, że już to wiecie, ciągle pisałyście, ze czekacie na G. to wlepiłam. Może chociaż ktoś kto nie śledzi firmowych wątków- tak jak ja- na tym skorzysta
No czekamy na G. ale z ladnymi czworeczkami i moze jakims cacy prasowancem, cos w stylu nastepcy kolekcji Nacre des Mers 2009 Bo Terracottka to taka raczej zapchajdziura Ale dobrze, ze wkleilas linki, b. podoba mi sie zdjecie rambo - Natalki
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując