Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene - krem tonujący z ultra wyskoką ochroną przeciwsłoneczną 50+.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-04, 00:46   #39
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Avene - krem tonujący z ultra wyskoką ochroną przeciwsłoneczną 50+.

Doczekalam sie w koncu na upragniona paczke z Avene tonujaca i.....przyznam,ze bylam pelna obaw po przeczytaniu roznych wypowiedzi,otwieralam pudelko z mysla,ze....zdecydowalam sie na bardzo ryzykowna opcje dla siebie.
Zostalam bardzo pozytywnie zaskoczona
Na mojej buzi nie ma mowy o zadnej marchewce,idealnie stapia sie z cera i ...buzia przybiera kolor rozswietlonego bezu-niczym delikatne musniecie sloncem
Minusem jest nalozenie kremu w okolicy brwi i u nasady wlosow ale...z tym tez poradzilam sobie;kontur twarzy delikatnie rozcieram odrobina "bialego lososia"50+ aby roznica pomiedzy buzia a szyja byla niezauwazalna i...jest super.
Konsytencja na PLUS-dobrze sie rozprowadza,nie rozmazuje sie-dobrze i szybko sie wchlania zostawiajac podobny efekt glow jak losos choc w nieco innym wydaniu,poniewaz jest to podkreslone kolorem a nie tylko rozswietleniem cery.
Jestem bardzo zadowolona z tego kremu,glownie dlatego ze w tym przypadku nie potrzebuje pudru z kolorem-nakladam subtelne ilosci pudru rozswietlajacego Sephory w kamieniu i efekt jest idealny.
Zaznacze,ze nie mam problemow z cera-z podkladami dawno sie pozegnalam i nie potrzebowalam ich w wersji lososiowej-choc wtedy potrzebowalam pudru z kolorem aby ozywic dodatkowo twarz i nie straszyc bladoscia
W przypadku tonujacej Avene:
-twarz nabiera blasku + ozywiony i wyrownany koloryt cery
-blyszczenie umiarkowane chyba,ze ktos lubi doskonaly mat to potrzeba bedzie siegnac po puder
-konsystencja przyjemna,delikatnie lepka ale szybko wchlania sie na mojej cerze i nie odczuwam tego za dyskomfort
-dobrze utrzymuje sie przez caly dzien kiedy nie mam mozliwosci reaplikacji
-czuje,ze moja twarz jest nawilzona

Ogolnie jestem na TAK-nie zastapi mi lososia ale ten krem bedzie mial swoje miejsce na mojej polce i czeka Nas dlugofalowy romans

Jedyne co dodam na zachete to testujcie kochane poniewaz okazuje sie,ze po raz kolejny jest prawdziwe przekonanie-kazda twarz jest inna
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując