Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VI
Wątek: Essence cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 13:11   #4550
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Popatrzyłam na historię limitowanek i pomyślałam: co by było, gdyby kolejna limitowanka też była "stara"? Którą byście chciały? Może Sun Delicious?http://www.essence.eu/pl/products/tr...delicious.html Pamiętacie nasz zachwyt nad czekoladowymi pudrami? Ja nie pogniewałabym się, naprawdę


Apeluję o recenzowanie limitek na KWC!
Ja bym bardzo chciała brązer czekoladke z Sun Delicious

Dzisiaj dorwałam z Mettalics zielone cienie i lakier Nothing Else Metals.
Zastanawiam się jeszcze nad cieniami z tym "morskim" kolorem z RtP i dwoma lakierami, hmm jechać... nie jechać..

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
rzeczywiście Sun Delicious była cudowna

Ja mam matowy bronzer (Sun Club) - dla brunetek, osobiście uważam że jest cudowny i ma piękny kokosowy zapach ale trzeba się nim naprawdę ostrożnie malować ponieważ bardzo łatwo można przesadzić i wyglądać komicznie z wielkimi brązowymi plackiami na polikach po prostu przed wyjściem do ludzi najlepiej zrobić kilka prób i potem już nie ma problemu nawet z szybkim umalowaniem się, przynajmniej u mnie.
Kolor zaiste jest piękny, ale do jasnej karnacji się nie nada. Tylko średnia lub ciemna


ponawiam prośbę : która z Was mogłaby mi kupić zieloną paletkę i pędzelek? proooszę już się boję że jej nie dostanę nigdzie i co wtedy? (wydam 50 zł na allegro jak ktoś ją wystawi ) będę bardzo, bardzo wdzięczna...
Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam, to bym ci kupiła. Jeśli jesteś z Wrocławia, to w Galerii Dominikańskiej są te cienie jeszcze.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora