Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-14, 19:18   #340
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez pprinncessa Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny, czytałam cały wątek i chciałam się was poradzić co będzie lepsze na moje włosy. Z natury włosy mam ciemny brąz i takich też używam farb, żeby nie było widać różnicy. Problem w tym, że mam sporo siwych włosów i dlatego muszę farbować włoski ponieważ przy moich ciemnych włosach siwe strasznie się rzucają w oczy. Chciałam spytać czy ColorSync pokryje siwe włosy? Albo może czy jest możliwość ze na siwe włosy nałożę SoColor a na reszte ColorSync? Kiedyś użyłam raz SoColor chyba N3 o ile dobrze pamiętam i byłam zadowolona ale mam dosyć zniszczone włosy więc wolałabym użyć ColorSync, bo z tego napisałyście naprawdę jest świetny i nie niszczy. Przez dłuższy czas na farbę chodziłam do fryzjerki ale teraz stwierdziłam ze szkoda mi na to pieniędzy bo ciemny brąz łatwo samemu się nakłada i nie ma chyba opcji żeby coś poszło nie tak Włoski miałam zawsze farbowane farbą wella ale jaką to nie wiem i chciałabym teraz nałożyć na całość matrixa żeby potem tylko ewentualnie na odrost i co jakiś czas na całość dla odżywienia koloru. Mam nadzieje, że mi coś poradzicie
......
ja proponuję nastepującą metodę: robisz odrost przy głowie farbą SOColor,tylko odrost<ponieważ siwe włosy lepiej jednak pokryje farba> spłukujesz,podsuszasz włosy i juz na całość kładziesz Sync.Sync pokrywa siwe włosy,ale się z nich jednak wypłukuje do miesiąca czasu ,chociaz i tak wygląda to o niebo lepiej niż po zwykłej farbie. Zafarbowanie włosów tylko Synkiem spowoduje róznice w kolorze odrostów i reszty włosów.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując