Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 17:38   #4100
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Z fryzjerskich najbardziej lubię Rigenol, na moje włosy działa doskonale, choć ma też silikon i używając go trzeba zachować umiar i oczyszczać włosy. Bardzo lubię też Crema Al Latte Kallosa i maskę Chantal Prosalon z efektem termicznym (domyślam się, że może nie najlepiej wpływać na kolor przez to "rozgrzewanie" i rzekome otwieranie łuski włosa, ale i tak jej używam). Wszystkie te specyfiki są raczej "ciężkie" i nie stosuję ich codziennie. Zaznaczam też, że to nie są kosmetyki dedykowane do włosów farbowanych, więc z kolorem może być rozmaicie. Pomiędzy nimi używam tez często balsamów i maski MYPA, to taka seria kosmetyków na bazie aloesu, o dość wysokim jego stężeniu, dostępna w drogeriach Natura - absolutnie świetna seria, mają też do farbowanych.

Z wymienionych mam tylko kallosa-średnio mi podchodzi.
Bywam często w naturze i nigdy nie widziałam MYPA-muszę zerknąć jak będę w drogeri.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Na tym wątku powinień być psychoterapeuta Co by to te co przechodzą zwątpienie "rudościowe"podnosił na duchu i dawał kopa na dalszą walkę...
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora