Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o obiektywną ocenę :) i pomoc :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 17:19   #24
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: Proszę o obiektywną ocenę :) i pomoc :)

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą wklejam makijaż

Pasują Ci dość neutralne odcienie.
Podkład jasny, neutralny.
Cienie - beże (neutralne lub zimne), stare złoto, szarości, troszkę przybrudzonych róży czy lila (ale tak odrobinę). Unikaj niebieskich cieni i kredki to gasi niebieskie oczy.
Kredka do oczu - grafit, zimny brąz (czyli nie rudawy)
Róż - coś między zimnym różem a zgaszoną brzoskwinią (nie zbyt lodowaty i nie zbyt pomarańczowy)
Szminka - to samo co róż

Jasne Lato jest dość neutralnym typem urody. Nie jest stricte zimne. Dlatego można sobie pozwolić na stosowanie delikatnie ocieplonych barw. Nawet złota biżuteria nie wygląda źle, byle nie ta mocno żółta.

fotka 1 -najlepsza - nie wiem dlaczego, ale przy tym makijażu (choć jest dopasowany kolorystycznie) pasują Ci ciemne włosy....
fotka 2 - ta sama fryzura w kolorze zbliżonym do naturalnego (moim zdaniem Twój naturalny kolor jest super)
fotka 1 plus fotka 2 - Twoja najlepsza fryzura, podobna do tej którą wszyscy chwalą
fotka 3 - trudna do ułożenia przy Twoim rodzaju włosów, ale bardzo wyszczuplająca Twarz
fotka 4 - mniej więcej to co masz teraz tylko w ciemnej wersji (przy ciemnych włosach mocniej wydobyty kolor oczu)
fotka 5 - długie...coś nie bardzo. Lepsze krótsze.

Poza tym popieram w 100% to co napisała Holly. Brwi do naprawy. Kształt fryzury - podniesiony na czubku, spłaszczony bokami.

I koniecznie popracuj nad makijażem oczu. Masz śliczne oczy, musisz umieć je odpowiednio podkreślać. Zobacz jakie cuda czyni makijaż (i to wcale nie mocny).

I odstaw czarne ciuchy, błagam.
Wow dziekuję za tak szczegółową analizę

Tak, chyba jednak zetnę włosy tak jak miałam w lutym 2010

Co do cieni to uwielbiam fiolety (a raczej ciemne wrzosy i lilie - ale to raczej kwestia tego że w ogóle lubię te kolory), beżowo-złote i "golden rose" (taki delikatny złoty róż) - te dwa to cienie w sztyfcie z maybelline - cudownie trzymają się na moich tłustych powiekach, niebieskie i zielone wywalam-nigdy się w nich dobrze nie czułam i miałam rację, trzeba zainwestować w jakieś szarości i beże

Szminki nigdy nie używam, jeśli już to tylko carmex ochronnie, ale dosyć ładnie podkreśla i lekko przyciemnia naturalny kolor ust, ale kupię jakąś w kolorze który proponujesz - może mi dobrze zrobi. Podkładu, pudru i różu nie używam bo mam skórę podatną na "zapychanie" i po dwóch dniach moja skóra przypomina powierzchnię Księżyca

Czarne ubrania głęboko do szafy? no cóż chyba trzeba będzie to zrobić bo jakoś tak ponuro w nich wyglądam w porównaniu z innymi kolorami ale naprawdę dobrze się czuję ze względu na właściwości "wyszczuplające" najwyżej będę chodzić z wciągniętym brzuchem

Oczy z reguły tylko delikatnie cieniem i tuszem smaruje liner u mnie odpada bo lewe oko mam mniejsze i gdy zrobię sobie kreskę na górnej powiece to to bardzo widać. Rzęsy mam dosyć długie i łatwo jest je wymodelować szczoteczką - siostra mówi że nawet najgorszy tusz u mnie wygląda jak l'oreal

Brwi spróbuję wydepilować jutro i jak kupię kredkę jakąś grafitową to zobaczymy co da się zrobić żeby wyglądać jak człowiek.

Dziękuję Dziewczyny, jesteście kochane

Jak zmienię brwi i włosy to pochwalę się efektami
__________________

1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując