Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera trądzikowa - porady eksperta!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 00:25   #114
chabkat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Witam,
Dopiero co się zalogowałam, więc tak naprawdę dopiero zaczynam moją przygodę z wizaz.pl. Piszę akurat na tym wątku, ponieważ chciałabym się dowiedziec, jakich kremów, toników powinnam stosowac na moją twarz.
1.Mój typ cery:
Ogólnie to mam cerę trądzikową z licznymi zaskórnikami i niedoskonałościami, jednakże nie jest ona tłusta. Po całym dniu chodzenia w makijażu o rzeczywiście błyszczy się w okolicy T, ale na ogół jest dosyc sucha i czuję ogromny dyskomfort , jeżeli nie nałożę zwykłego kremu nawilżającego. Swój typ cery określiłabym chyba jako mieszany
Chciałabym w końcu znależc swój harmonogram pielęgnacji i dowiedziec się , co najlepiej jest stosowac.

2.Czytałam Wasze wypowiedzi na innym wątku dotyczącym pielegnacji. Wiele z Was pisało, że rano stosuje tonik oczyszczający, odświeżający i następnie krem matujący na trądzik. Natomiast wieczorem płyn micelarny do domakijażu, następnie żel oczyszczający, potem tonik do uzupełnienia działania żelu i ostatecznie krem. Uważam, że krem na noc powinnam sosowac nawilżający. I byłabym wdzięczna gdybyście pomogły mi wybrac firmę tych kosmetyków, ewentualnie rodzaje. I czy lepiej kupic kosmetyki z apteki (np. firmy pharmaceris, vichy , bioderma, eucerin) czy zainwestowac w biochemię i kupic produkty np. z biochemii urody, o których czytałam wiele pozytywnych opinii.

3. co używałam do tej pory?
Zaczęłam ostatnio troche interesowac się składem moich kosmetyków i nie jestem zadowolona z nich. Używałam do tej pory żelu la roche effaclar, no i przeczytałam , że nie jest wart swojej ceny, bo na drugim miejscu w składzie zwyczajnie stoi detergent SLS, a jako kremu używałam kremu nawilżającego nivea.
chabkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując