Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-17, 23:41   #732
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o pomoc w rozszyfrowaniu skladu tego pudru. Szukam i szukam jakiegos, ktory mnie nie zapcha

L'Oreal, True Match, Super Blendable Powder

Skład: Talc, Nylon-12, Isodecyl Neopentanoate, Magnesium Stearate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Methylparaben, Triisocetyl Citrate, Ethyl Paraben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, [+/- May contain : Mica, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77491 / Iron Oxides, Cl 77891 / Titanium Dioxide]
Jezeli wiesz co moze zapychac Twoja cere to bez problemu znjadziesz zloczynce Nylon potencjalnie moze podraznic suche cery;silikon moze byc zapychaczem takze trudno jednoznacznie ocenic.

Cytat:
Napisane przez wszełka Pokaż wiadomość
Chciałabym się dowiedziec cos z składu kosmetyku:

Bielenda, Beauty Milk, Jogurtowy mus do ciała

Skład: paraffinum liquidum, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, glycerin, isodecyl neopentanoate, cyclomethicone, caprylic/capric triglyceride, dimethicone, ceteareth-18, goat milk, propylene glycol, gossypium herbaceum (cotton) seed extract, sodium acrylates copolymer, cetyl alcohol, peg-75 stearate, ceteth-20, steareth-20, ammonium acrylodimethyltaurate/vp copolymer, disodium edta, parfum, benzyl alcohol, benzyl salicylate, coumarin, linalool, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, isobutylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol
Od siebie dodam tylko tyle,ze od tego musu mialam okropne uczulenie-nie wiem co dokladnie mnie wtedy tak urzadzilo ale dosc dlugo pozniej to leczylam-jednak sam mus bardzo mi sie podoba,fajna konsystencja,wchlanialnos c i zapach.

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, wiem ze sklad tego iwostinu byl juz analizowany

Iwostin, krem nawilżający:

Skład: Aqua, Iwonicz Aqua, Mineral Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Isohexadecane, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Grape /Vitis Vinifera/ Oil, Cetyl Alcohol, Methoxycinnamate, Methylparaben, Propylparaben, Tcopherol Acetate, Acrylates /C-10-C30/Alcylacrylate Crosspolymer, Tromethamine, PEG-8/Tocopherol/ Ascorbyl Palmitate/Ascorbic Acid/Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

jednak chcialam sie zapytac czy ten mineral oil na trzecim miejscu nie zapcha mi cery trądzikowej? czytałam ze u niektórych zapycha, a nie mam go w składzie zadnego kosmetyku który posiadam;/
do tej pory uzywalam emulsji matujacej iwostinu do cery tradzikowej i boje sie zaryzykowac ze zwyklym nawilazajacym
Moze zapychac ale nie musi-do wyprobowania w kazdym razie bardziej obawialabym sie,ze laczna mieszanka z Isopropyl Palmitate moze powodowac zapychanie ale to takze nie jest do konca pewne.
Sama ogolnie unikam isopropyli a ten krem Iwostinu calkiem niezle spisywal sie na mojej twarzy.

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
no chyba bede musiala sprobowac, w koncu krem nie kosztuje majatku
isopropyl mialam w emulsji matujacej i nie mialam z nia zadnych problemow
boje sie tylko o ten mineral oil.
no ale zobaczymy
pozdrwaiam
No coz,mozemy jedynie wskazac potencjalne zagrozenie a jak zareaguje Nasza cera to juz oddzielna kwestia.


Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Dziękuję za rozwianie moich wątpliwości
Prosze bardzo mam nadzieje,ze bedziesz zadowolona bo mnie bardzo pasowalo to mleczko przynajmniej w starej szacie graficznej,po zmianach nie mialam jeszcze okazji go probowac ponownie.
Napisz moze jak je oceniasz.
Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora