Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-25, 19:28   #2676
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43877577]Jakie mi cudne włosy wyszły po tej hennie - to nie jest zmiana koloru, ale takie złote refleksy ton w ton; szkoda, że słońce u mnie już właściwie zaszło, ale i tak widać połyskujące, złote pasemka jak misterny balejaż (to chyba na tych, co zamierzały siwieć, a na razie tylko tak dziwnie blakły, jakby traciły kolor); no i oczywiście megaodżywienie, bo te wszystkie henny wymieszałam z dużą porcją odżywki O. Shop Figa grecka- moje włosy chyba potrzebowały takiego kopa Zostało mi jeszcze tego na jeden raz, więc wrzuciłam do zamrażarki [/QUOTE]

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43881147]Przypomniało mi się, że te mydła Nubian Heritage były kiedyś na shea.pl
To w takim razie na przyszłość, bo i tak jest chwilowo niedostępne http://www.shea.pl/85,afrykanskie-mydlo-shea-z-kruszonymi-migdalami-i-mieta.html
Jest i kaszanka w dobrej cenie http://www.shea.pl/13,oryginalne-i-tradycyjne-afrykanskie-mydlo-z-ghany-100g.html
[/QUOTE]
zastanów się 3 razy zanim kupisz na shea.pl mydło na wagę.
mnie strasznie na nim oszukali i jeszcze jak się upomniałam o swoje to właściciel dał mi kilkakrotnie do zrozumienia, że jestem naciągaczka i chce od niego mydło wyłudzić.
poziom obsługi i kultury poniżej jakiegokolwiek poziomu - często nie mają na stanie tego co sprzedają w sklepie i dziewczyny strasznie długo czekały na przesyłkę a okazywało się, że np. produkty za które już zapłaciły będą za 3 tygodnie (oczywiście musiały się same dopytywać, bo sklep milczał).
Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Hej,czy możecie mi podpowiedzieć który szampon z avalonu jest warty kupna?a może żaden? Pytają włosy,które na drugi dzień od mycia proszą o umycie
cytrynowy
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
laski, poczyniłam zakupy...
na Dr. Organic i na Naturissimo (Mikołajowe od męża)...

muszę mocno ograniczyć swoje zapędy na DDD

matko, odwyk sobie muszę jakiś zapodać.
brawa dla chłopa
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora