Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-03, 12:16   #96
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
odgrzebuje watek

Ja kupilam nie dawno podklad mineralny firmy ''bella pierre''.Ma on 8 odcieni ale ekspedientki na stoisku firmowym na zyczenie klientam mieszaja 2 odcienie aby powstal taki idealnie dobrany do odcienia skory klienta.
Kosztowal mnie okolo 30 pound; i to byla promocja(!) bo normalnie kosztuje ok. 35pound;
Jednak mimo ceny kupilam go bo:
-utrzymuje sie na buzce bez poprawet ok. 8 h to duuuzo!
-jest baaardzo naturalny , po nalozeniu go na twarz nie zauwazylam roznicy miedzy skora z podkladem i bez... no moze za wyjatkiem takiej roznicy ze po pomalowaniu sie tym podkladek WSZYYSTKIE zaczerwienienia, widoczne naczynka, przyszcze i zadrapania poprostu ZNIKAJA
-I jeszcze cos, jest bardzo wydajny... tak mi sie wydaje, bo na pomalowanie twarzy wzilam naprawde ODROBINKE !!... A pokrylam cala twarz, jednak efektu maski nie ma.

Twarz wyglada jakby poprostu ktos zmazal nam z niej wszelkie zaczerwienienia i inne ''problemy'' ale naturalnie. Chyba ze nalozymy grubsza warstwe to wtedy piegi tez znikna Jeszcze nie doszlam do taaakiej wprawy.
Za 1 razem malowala mnie ekspedientka na firmowym stoisku.
-Kolejny plus: ten podklad ma filtr naturalny SPF 20 .. wiec ochrona dla skory jest (choc nie znam sie na tych filtrach taak bardzo i nie wiem czy jest stabilny czy nie) jednak dla mnie ktora jak dotad uzywala podkladow bez filtrow wogole to duuza zmiana


Tylko jest 1minus... ja kupilam ten podklad w ANGLI. i z tego co wiem to jeszcze tej firmy w Polsce nie ma
Mozna ja kupic na angielskim ebay
Ale nie zawsze uzytkownicy chca wysylac za granice , chyba ?? Tak slyszalam...
Wiec juz sie martwie czy po zuzyciu tego podkladu dostane nastepny-czy zdarzy ta firma wejsc na Polski rynek , albo czy uda mi sie kupic podobny odcien innej DOBREJ firmy. Bo z tego co czytam to ta RHEA to nei jest za dobra...
Moze ISADORA?????

Podkladzik naaaprawe cuuud Jestem nim zachwycona... Chce taki sam Choc moze mi sie zmieni i w trakcie uywania tego wypatrze cos innego ???
Tak czy inaczej Polecam , bo choc drogi to sie oplaca!!

Co wy na to???

A i jeszcze cos. Pomalowalam sie tym podkladzikiem po nosie i ... wszystkie widoczne pory znikly i ... przy wycieraniu nosa husteczka podkladzik nie schodzi ... co zdarzalo mi sie przy podkladzie Maybelline ...
Akurat mam katar!
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl


Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:08 Powód: post pod postem
1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora