Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-09, 09:57   #3453
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Może ja pomogę, bo jestem TSu (bo rozumiem, że o True Summer Ci chodziło) i mam sporo pomadek MAC Creme Cup nie polecam - ja wyglądałam w niej jak trup i ogólnie nie jest to kolor dla TSu. Plumful będzie IDEALNA, uważana jest wręcz za kolor testowy dla TSu. Up the Amp też wbrew pozorom pasuje świetnie, choć również się jej obawiałam
Z "dziennych" świetna może być Lovelorn. U mnie też super sprawdza się Faux. Na pewno też Syrup - ona jest ciut jaśniejsza i bardziej zgaszona niż Plumful, na dzień idealna (choć ja w Plumful też śmigam normalnie w dzień ).
Jakby co pytaj, postaram się coś podpowiedzieć
Ooo jak super Właśnie tego się obawiam po CC- trupiego efektu O Syrup i Lovelorn też myślałam, bo poszukuję dzienniaczka, tylko chciałabym, żeby było widać te pomadki i żeby nie schodziły po pół h Plumful to taki pewniaczek mam wrażenie Ale jak pójdę obczaić MAC'a (niestety wycieczkę do innego miasta muszę zrobić) to kto wie co mi wpadnie w oko A chciałabym już mieć listę konkretnych kolorków, bo tam jest ich ze sto chyba O Faux też myślałam, ale boję się, czy nie będzie zbyt stonowana, widziałam gdzieś, że SS jest polecana A co myślisz o czerwieniach dla TS? Możesz mi polecić jakiś kolor? Mam z czerwieniami naprawdę spory problem, bo wyglądam w nich albo wampirzo albo ordynarnie, jakby się odcinały i do reszty nie pasowały
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora