Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bourjois, Volume Clubbing Mascara
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-11, 10:40   #236
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Bourjois, Volume Clubbing Mascara

Ja tam nie chce nikogo w bląd wprowadzić ale najmilej wspominam 3 tusze: Volumetrix Astrora za rozdzielenie, Volume Shockin za spektakularny efekt ale nie rozdziela tak dobrze, Telescopic- ładny efekt choć nie spektakularny i ładne rozdzielenie.

Każdy z nich ma plusy i miniusy, ideału nie znalazłam.
zastanawiam się nad Double Extension Loreala, ale po głowie chodzi mi też ukochany Volume Shocking tylko waham się czy z dwoma szczoteczkami czy ze szczoteczką i grzebykiem... no i jeszcze ten Volumetrix - mam mętlik w głowie


Tu są dość stare fotki- o ile się nie mylę dwie warstwy Telescopica albo jedna warstwa Volumetrixa i jedna Telescopica nie pamietam... efekt na tych zdjęciach mnie średnio zadowala... no i to fotki z komórki w realu rzęsy wyglądały bardziej efektownie. Fotki tu w wątku o Telescopic
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=Chii&page=5

zdjęć z samym Volumetrixem nie mam...efekt jednak podobny do tego co na fotkach moim zdaniem.

Najśmieszniejsze, że ten Telescopic który mam już od końca lutego i jest taki fajny to podobno podróbka kupiona na allegro- tak mi policjanci powiedzieli, bo sprzedawca oszukał wiele osób... ale ja tam jestem bardzo zadowolona i to chyba jednak oryginał

Znalazłam jeszcze pare fotek rzęs z tuszem Telescopic u kresu jego możliwości (czyli po ok 8 miesiącach stosowania- naprawde już kiepsko maluje ale wydajność na szóstkę), mało co widać i czarna kreska może być myląca:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (10,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy2.jpg (17,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy3.jpg (14,9 KB, 81 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2007-11-11 o 11:14
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując