Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-20, 13:07   #2710
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Karolinakarolinaxyz Pokaż wiadomość
Cześć, potrzebuje szybkiej pomocy Zachciało mi sie jasnego blondu na moich naturalnych włosach ciemny blond, i od teraz jestem rudo-pomarańczowo- żółta, tragednia, wstyd wychodzić z domu Włosy farbowałam farbą profesjonalną Loreal luo color 10:21 i w efekcie otrzymałam rudy blond. Dwa dni później pofarbowałam włosy farbą syoss 10-5 blond los angeles. Kolor wyszedł tragiczny, bardzo bardzo jasny przy skroniach a na reszcie głowy taki jak na poczatku wspomniałam. Moja włosy i skóra były w dobrej kondycji do momentu az nie nałożyłam na nie szamponu niebieskiego z joanny, 2x po 10 minut, teraz głowa mnie swędzi i skóra jest naciągnięta aktualnie mam na włosach olejek rycynowy, jedyny jaki miałam w domu bo potrzebowałam natłuszczenia skóry głowy żeby tak nie swędziała. I teraz najważniejsze pytanie, jaka farbę wybrać ( drogeryjną najchętniej, bo aktualnie nie stać mnie na nic lepszego a włosy mają tragiczny kolor żeby wyjść do ludzi) aby wrócić do mojego ciemnego blondu a żeby włosy nie wyszły zielone ?
Pokaż fotkę.
Ps olejek rycynowy to nie jest dobry pomysł. Już lepsza chociażby oliwa z oliwek.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując