Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-13, 12:53   #665
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak, Avene mleczko lub ten dzieciaczek sa jednak o wiele lepsze, nie maja akoholu to 1no, nie wysuszaja tak jak DP i ja mam wrazenie ze brzydko wygladam gdy naloze DP, swiece sie, makijaz znika w expresowym tempie i w polowie dnia juz pod koniec pracy to napewno mam ochote nalozyc od nowa makijaz, bo mam jeszcze troche krostek i przebarwien i wole tu ukryc, natomiast przy avene dzieciaczku czy mleczku skora wyglada ladnie caly dzien, makijaz dobrze sie trzyma nie swiece sie i nie wylazi mi na wierzch to co chce ukryc, wygladza buzke naprawde sobie chwale, uwielbiam wyglad swojej buzki z avene j.w. + odrobina makijazu, lepiej sie wszytsko trzyma~!
Co do lV od LRP, mialam na samiutkim poczatku 2ie probki po 5 ml mam nawet wciaz jedna i tez mi sie podobalo, ale chyba jest tlustsze niz avene j.w.
Za twoją radą zakupiłam sobie dzieciaczka Avene.Jest nawet ok ale strasznie sie lepi i mam problem z nakładaniem.Wchłania sie bardzo szybko a jak chce nałożyc wiecej to zostaje mi na twarzy w postaci takich białych gestych smug.Poza tym wchodzi mi w te dziurki od porów i mam twarz w białe kropeczki.Marea ile ty nakładasz tego filtra i w jaki sposób to robisz?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując