Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-14, 10:38   #4428
aimra
Rozeznanie
 
Avatar aimra
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom/Lublin
Wiadomości: 685
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mi na krem średnio podoba się efekt, tak jak i na sucho.

Najlepsze efekty mam na bazie rozswietlajacej z Yves Rocher.
Wygląda bardzo naturalnie, dodatkowo na koniec psikam twarz hydrolatem (delikatna mgielka) i wygląda to świetnie
Baza rozświetlająca? Oj coś mi się wydaje, że mamy zupełnie inny typ cery (i to pewnie w niej leży "problem") Ja pewnie bym była świecącą bombką po zastosowywaniu takiej bazy Moja cera jest mieszana w kierunku tłustej (na dodatek ze skłonnością do trądziku), dlatego też z kremu (czasem na noc stosuję wysuszające preparaty) i co więcej - filtra przeciwsłonecznego nie mogłabym zrezygnować (bo się boję przebarwień). Pod wersją matującą ten duet sprawdzał się idealnie. Ale dziękuję pięknie za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Gdzies na forum czytalam o dosypywaniu polproduktow z kolorowki, ktore zmieniaja wlasciwosci podkladu na bardziej matujacy.
Cytat:
Napisane przez whiteska Pokaż wiadomość
Spróbuj do małej porcji dosypać skrobii kukurydzianej lub ryżowej, sypkiego pudru matującego (w zależności jaki posiadasz, najlepszy byłby bambusowy czy jedwabny), ewentualnie talku. Pokombinuj z proporcjami, od 3/4 minerałów i 1/4 pudru, aż do pół na pół, w zależności jaki efekt chcesz osiągnąć.
Najlepiej próbuj na jednorazowej porcji, żeby za dużo się nie zmarnowało w przypadku porażki
Ooo, o tym nie pomyślałam! Mam puder bambusowy, więc na pewno z nim pokombinuję

Dziękuję dziewczyny

Edytowane przez aimra
Czas edycji: 2015-10-14 o 10:42
aimra jest offline Zgłoś do moderatora