Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-22, 09:08   #1823
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Konczymy dziś 8 miesiecy


Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za komplementy Wielkie dzięki A wszystko dlatego że mnie Szaja "kopnęła" i uwierzyłam że potrafię

Powiem Wam jeszcze coś na poprawę nastroju - mój maluch główny czołgacz wątkowy (on chyba żołnierzem zostanie ) potrafi czworakować a jakże. Jest tylko jedno ale, on to robi tylko na golasa Chyba szkoda mu brzuchem szurać po podłodze
bo mu wtedy za zimno to unika podłogi

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
u nas dzis pobudki co 2-2,5h, nieprzytomna przestaję liczyć, ile razy wstawałam i pamiętać, o której to było, czy to już karmienie, czy moze coś innego...



czytałam ostatnio, że do następnego fotelika powinno się przesadzać dziecko nie wtedy, gdy osiągnie odpowiednią wagę, a dopiero wtedy, gdy z tego małego wystaje mu główka. to, że nóżki wystają nie ma znaczenia dla bezpieczeństwa. fajnie, tylko, że musielibyśmy wtedy jedździć nie wiadomo jak długo, dzieci się denerwują i jest meksyk w aucie. a my dodatkowo niedługo musimy oddać ten pierwszy fotelik kuzynce małża, bo w maju lub wcześniej urodzi drugie dziecko. ponieważ sami się w tamte strony nie wybieramy w najbliższym czasie, oddamy go przy pierwszej wizycie teściów, którzy jej go przekażą. i tak sobie wymyśliłam, że kupimy tego Romera, niech stoi (Ewcia jeszcze nie ma 9kg), a przesadzimy ją, jak ten oddamy.
tylko na kolor się nie mogę zdecydować...
dziewczyny, co wybrałyście?
dośpij jak masz taką możliwość
a co do fotelika to Wiktor waży trochę ponad 10 kg i głowa była już na styk więc się przesiedliśmy (nogami to już szurał po siedzeniu 2 m-ce temu)

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Dzien dobry
U mnie masakryczna noc Moje dziecko między godz 3 a 4 w nocy postanowiło poćwiczyć raczkowanie Ona teraz smacznie spi, a ja w pracy ratuje sie kawą

Zupki - mama ugotowala mi delikatny rosołek drobiowo - wołowy, podzieliłam na porcje, zamroziłam i co 2, 3 dzien gouję na nim zupkę. Mięso mam juz ugotowane, podzielone na porcje i zamrozone, więc raczej wywaru z tego nie będzie W ogóle do mrożenia zupek polecam woreczki do mrożenia pokarmu, u mnie świetnie sie sprawdziły

Ja co dzien do zupki dodaję jakaś kasze - jaglana, gryczana, krakowaską, kukurydzianą itp. - gotuje normalnie z reszta skladników

Mam pytanie - jak często podajecie rybe? Ja podaję 2 razy w tygodniu i teraz tak sie zastanawiam, czy to nie za często
ja rybę podaje raz w tygodniu albo słoik albo właśnie łosoś, którego robię dla nas
a podawała już któraś pstrąga (pieczonego w folii)?
za nockę
a jakie miałaś woreczki do mrożenia pokarmu?bo u mnie w aptekach jak szukałam nie było

u nas nocka średniawa, dużo pobudek ale przynajmniej bez płaczu

Wiktor ma chrypę czy podaje się coś niemowlakom na to? żeby tylko tż go nie zaraził
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora