Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 10:04   #1824
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
gile ma po kolana i kaszel jakby miała oskrzela z płucami masakra dostalismy znów antybiotyk sumamed czy jakos tak na 5 dni otrivin i flegamine dzis juz lepiej uffff bo mloda tylko i wyłacznie na moim cycu no i przez to przez to nic nie przybrała waga stoi w miejscu lekarka mówi zeby sie nie martwic bo młoda aktywnie wzmorzona a i mama i tato to za drzewa chowac sie moga


co do nowosci to ami oprócz kosi kosi, brawo, wazyła sroczka kaszke , kiwania głowa na nie , uciekania tatusiowi na czworakach , wyrzuca specjanie smok na ziemie zeby tata podniósł , papa, mówi uwaga-agaga mówi oko i pokazuje gdzie oko pokazuje gdzie nos i buzia no i jak gram w farmerame to nasladuje kurke i króliki w chodziku zapinkala jakby kto jej tam turbo zamontował dosłownie wszedzie nim wjedzie otwiera szuflady sciaga magnezy z lodóki i wszystkie paprochy z podłogi zbiera kocha muzyke tanczy nawet kiedy mój gwizda sprytna bestia z niej wszedzie próbuje wstawac pokazuje swoje zdenerwowanie całuje wszystkie misie i lalki i siebie w lustrze
dla Amelki.
ja myślałam, że sumamed to antybiotyk 3-dniowy... przynajmniej my go zawsze na trzy dni dostajemy...
dla małej zdolniachy, będzie z niej artystka niezła.


Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Powiem Wam jeszcze coś na poprawę nastroju - mój maluch główny czołgacz wątkowy (on chyba żołnierzem zostanie ) potrafi czworakować a jakże. Jest tylko jedno ale, on to robi tylko na golasa Chyba szkoda mu brzuchem szurać po podłodze


Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

Konczymy dziś 8 miesiecy
gratki.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
a co do fotelika to Wiktor waży trochę ponad 10 kg i głowa była już na styk więc się przesiedliśmy (nogami to już szurał po siedzeniu 2 m-ce temu)

Wiktor ma chrypę czy podaje się coś niemowlakom na to? żeby tylko tż go nie zaraził
wow, spory Wikorek, słuszna waga, .
a na chrypkę, to chyba nic, może więcej cebionu...

Za nami kolejna super przespana nocka, od 20:00- 7:20.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora