Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-08, 18:35   #785
martusiaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 21
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez good idea Pokaż wiadomość
Dziewczyny dopiero zaczynam swoja przygode z OCM...
Zakupilam olej rycynowy i olej kokosowy jako, ze mam cere sucha. I tu pojawia sie moje glupie pytanie: Jak je wymieszac? Wycztalam gdzies, ze olej kokosowy trzeba podgrzac - jak? No i czy po wszystkim oleje nie beda sie rozwarstwiac?


olej to olej wymiesza się idealnie, tylko proporcje musisz zachować, ja nic nie podgrzewałam, jeżeli jest bardzo gęsty możesz troszeczkę podgrzać aby rozrzedzić swój olej -jeśli np. trzymałaś go w lodówce, ale na pewno nie tak aby był gorący tylko po prostu nie zimny

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

ja przestrzegam przed tą metodą -nie jest dla każdego , wystarczy poczytać ile dziewczyn ma po nim olbrzymie gule podskórne, ja też takie miałam widać je jedzcze dziś a znając życie to czuć pod palcami jeszcze z miesiąc- nie wyciskane i nie ruszane goją się okropnie długo bo tak głęboko to coś jest,(radzę nie próbować wyciskać bo będzie jeszcze gorzej) rzadko takie coś miewam i nie w takim nasileniu, po odstawieniu ocm niestety poprawa stanu cery, choć muszę przyznać metoda bardzo mi się podobała bo skóra taka miękka i nawilżona była , teraz wiadomo muszę walczyć z przesuszaniem przez kosmetyki do mycia ale przynajmniej nie ma tego paskudztwa, a żałuję!!!!!!!!!!!!!! a więc zostaje mi nawilżanie porządnym kremem
martusiaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując