Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-09, 21:26   #799
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Mayschka Pokaż wiadomość
A czy może ktoś wie czy w jakichś sieciowych sklepach mozna dostać olej sezamowy? i jaki może być jego koszt? Jeszcze nie jestem zorientowana w cenach olejów
Ja widziałam w Delimie, powinien też być w Almie. Koszt to chyba ok. 30 zł z tego co pamiętam.
Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Ja używam codziennie, 2, a czasem 3 razy, w zależności od tego czy mam makijaż. Nic mi się nie dzieje. ALE ściereczkę też mam z mikrofibry, nie z muślinu, więc robię to męga delikatnie, wręcz tylko dotykam do twarzy, nic nie trę. Jest ok.



Ja znów twarz miałam ściągniętą przy używaniu żel do mycia z SLSami, ojoj, nawet moja mieszana ze strefą T, aż się prosiła o krem, ale od dłuższego czasu nie używam kremu po OCM - jeśli siedzę w domku, a jedyny mój krem do twarzy od około 5 lat to maść z wtaminą A - ochronna- daje rade nawet przy cerze tłustej.
Ja delikatnie pocieram i jak na razie jest ok. Po OCM genialnie wchłania się serum z wit. C i krem
Ja jakbym nie nałożyła kremu albo oleju, to czułabym się jakoś tak dziwnie Przyzwyczajenie robi swoje ^^
Żele z slsami to jakaś masakra jest, mam nadzieję, że do nich nigdy nie wrócę

Mam nadzieję, że buźka mi się odwdzięczy i będę wiecznie młoda
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując