Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - <BRUZDY NOSOWO-WARGOWE> Redukcja poprzez kosmetyki i leki...pOmOcY!:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-09, 12:38   #22
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: <BRUZDY NOSOWO-WARGOWE> Redukcja poprzez kosmetyki i leki...pOmOcY!:(

Ooo, widze,że trochę nas jest dziewczyny Fajnie wiedzieć, że to nie tylko ja borykam się z takim problemem w młodym wieku Byłam dzisiaj u dermola, w kwestii syfków poprawa Zaczęlam dzisiaj temat bruzdy...no pan powiedział, że przesadzam i że tego nie widać...a jak ja nie lubie gdy ktoś mi coś wmawia
Przyciśnięty do muru zaczął mówić o kwasie hialuronowym...ale że nie trwałe, że trzeba uzupełniać...I że on by narazie tego nie robił...zjechał po całości botoks i brownies:/ I powiedział, że Differin mi na moje brzuzdy nie pomoże Nosz, co za.....przykra wizyta! Wszelkie nadzieje poszły...w las!
Ale, cholera! Następnym razem się nie dam, pocztam sobie o retinie A i wymusze od niego recepteHyhy A jako,że uparta na maxa jestem, to i tak bede sie tym differinem po bruzdach maziać! I jak tylko chwile pomiedzy examami znajde, ukrecam serum I na 70% kupie frownies...Hehehhh, powiedzcie mi, dziewczyny, jak to jest, że bardziej ufam Wam niż dermolowi? Kocham wizaż!

Mam też pytanko,bo właśnie zabieram się do pierwszego zamówienia na "mazidłach" Od jakiego stężenia wit.C zacząć?Wiem,że się powtarzam, ale kurcze, tam sa tylko przepisy na sera z 15% stężeniem. Myślicie, że gdybym sobie takie zaaplikowała, mogłabym sobie zrobić krzywdę?Kurcze, bo ja to totalny amator jestem i nie wiem jak na przykład zrobić mniejsze stężenie...:/

Edytowane przez Silent Witch
Czas edycji: 2007-06-09 o 14:38
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując