Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-18, 18:18   #1943
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

gil z nosa
Asiu oj nie moggę,a waszych myszek nie sprawdzałm
z nosa
i tak mnie w plerach ciągnie
a myszki skuteczne! zaraz będziesz 13-sta

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jestem już po wycinaniu pieprzyków
5 minut i po sprawie, a wypalił mi 3 że wypalił trzeciego to zobaczyłam dopiero w domu
i jednak laserowo to robił tak więc póki co mam takie małe strupki, które teraz będę sobie smarować maścią, a później nie będzie prawie śladu a pan doktor był super gość, rozśmieszał mnie razem z pielęgniarką, bo miałam stresa

przepędzaj giluna!

Dziewczyny,
tata mi kupił nowego Potterka na dvd niach niach, będę ślęczeć przez tv i oglądać
a dzisiaj jestem przymuł i to jaki, wysiadałam z samochodu pod domem, otworzyłam drzwi i wyjść nie mogłam, nie wiem co się dzieje, panika w oczach, a tu pasów nie odpięłam
no to super, że bez stresu
giluna przepędzam... grzanym winem, herbatą z malinami i mlekiem z miodem i theraflu
a pasy ja tak ostatnio Jaśka wyciągałam z samochodu... ciągnę ten fotelik i ciągnę a on przypięty pasami

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny kupiłam super majtki w Esotiq
po przecenie 70%, czarne, koronkowe, wiązane na wstążki po bokach... podchodzę z nimi do kasy, a babka mi wyciąga pudełko i mówi, że do tych majtek są jeszcze... nasutniki o takie właśnie
aaaaahahaha a to wszystko za jedyne 14,90

e, nie dla mnie to urządzenie, bo by mnie po kolanach łaskotało
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora