Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AKCJA: Styczeń bez słodyczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-27, 13:55   #400
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: AKCJA: Styczeń bez słodyczy!

Cytat:
Napisane przez lenor Pokaż wiadomość
jak chce kupić słonecznik to widzę tylko prażony albo solony a to już totalna porażka
aaaa polecam Ci orzechy brazylijskie, są takie pyszne
wyznania gejszy czytałam chyba w gimnazjum po angielsku, wiec chyba czas przeczytać po polsku, żeby sobie przypomnieć i zrozumieć w 100 %
a co do "Wszystkie jesteście niewierne" to bardzo cieniutka książka, ostatnio czytałam ją w drodze pociągiem, 2,5h w jedną stronę czyli da się ją przeczytać w 5h a jest taka książka z przesłaniem
co zrobimy jak się styczeń skończy? przenosimy się do tych co nie jedzą słodyczy 100 dni czy coś? czy zostajemy i nie zwracamy uwagi na tytuł?
Od dzisiaj nie jem słonych przekąsek tak już oficjalnie ( wcześniej była rozgrzewka)
Zaraz zobaczę o czym to jest i może przeczytam
Brawa dla Ciebie jeśli przeczytałaś wyznania po angielsku i coś z tego zrozumiałaś . Zwykłą książkę po angielsku może bym przeczytała,ale tą na pewno nie.

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość

Ta kreska ciemniejsza to jest to :P Na oko włazi, ale mam nadzieję, że zejdzie do środy, bo egzamin mam

A z książką nieźle trafiłaś z pytaniem, ja czytałam ostatnio "50 twarzy Greya", a dziś drugą część zaczęłam bo to trylogia, genialna książka, poleciły mi dziewczyny z innego wątku z wizażu. Powiem tak, ciekawa książka zapamiętam chyba na zawsze
Słyszałam co nieco o tym Grey'u i jakoś mnie w ogóle do niego nie ciągnie . Ja lubię takie zwyczajne,obyczajowe. Albo takie,które naprawdę można nazwać literaturą piękną,np. 'Mała księżniczka'. A z resztą o książkach mogłabym pisacćgodzinami i polecać masę książek Także jakbyście nie wiedziały co czytać to wiecie gdzie się zwrócić
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując